ANJELSKY CHUTNÉ PIVO

Dobré pivo sa v Prievidzi varilo už v stredoveku a pivovar Preuger obnovuje túto tradíciu dnes, v 21. storočí.

UPOZORŇUJEME, ŽE Z TECHNICKÝCH PRÍČIN JE PIVOVAR PREUGER MOMENTÁLNE MIMO PREVÁDZKU. ĎAKUJEME ZA POROZUMENIE.

Z PIVOVARU ROVNO K VÁM

V Preugeri si ctíme zásadu, že len z poctivých surovín sa dá uvariť nápoj hodný svojho mena. Tie najdôležitejšie - slad, kvasnice a chmeľ vyberáme od najskúsenejších pestovateľov. Spolu s kvalitnou vodou, prvotriednym technickým zázemím (česká pivovarnícka technológia) a doplnením o majstrovstvo vrchného sládka Ernesta Šimona, prinášame na trh pivo, ktoré je výnimočné a odlišné od hromadnej produkcie. Všetky naše pivá sú živé, nepasterizované a filtrujeme ich len na požiadanie.

Veríme, že výsledok našej práce Vás zaujme a že v našom pive znovu objavíte chute, ktoré k dobrému pivu prináležia.

Na zdravie

Pivo 12o Svetlý ležiak, 11o Výčapný ležiak, 10o Výčapné svetlé pivo

Tento druh piva je nosným produktom nášho pivovaru. Je vyrobený zo starostlivo vybraných surovín, upravenej vody, sladu, kvalitného chmelu s použitím pivovarských kvasiniek. Naše pivo môžeme označiť ako čisto prírodný produkt, vyrobený podľa originálnej receptúry a bez pridania konzervantov. Keďže chceme naším zákazníkom vyjsť v ústrety, naše pivo vyrábame kvasinkové a na želenie pivo taktiež filtrujeme. Pivo je zlatožltej farby, má kompaktnú hustú penu, jemnú kvasinkovú vôňu , plnú chuť zakončenú horkosťou v pozadí.

15o Pivo Špeciál 1957

Toto výnimočné pivo, vyrobené z 5 druhov špeciálnych sladov, vyniká nezameniteľnou sviežou ovocnou chuťou a špecifickou vôňou, o ktorú sa postará špeciálny kmeň pivovarských kvasiniek. Vrchné kvasenie zaraduje tento špeciál do kategórie tzv. bavorských pív a bude dodávaný vo forme kvasinkového, alebo filtrovaného piva, vždy podľa požiadavky klienta.

  • 10o Výčapné svetlé pivo
  • 11o Výčapný ležiak
  • 12o Svetlý ležiak
  • 11o Výčapný ležiak plastový obal
  • 12o Svetlý ležiak plastový obal

PIVÁREŇ

Zažite príjemnú atmosféru v interiéri štýlovo zariadenej pivárničky, ktorá je súčasťou novovybudovaného pivovaru.

PRENÁJOM PIVÁRNE

Priestor pivárne slúži ako miestnosť na rôzne oslavy, priateľské posedenia a workshopy pre firmy. K prenajatej miestnosti dostanete 20 l súdok piva (pri prenájme nad 5 hodín). Na požiadanie vieme zabezpečiť catering. Cena prenájmu pivárne: 15,5 ,- EUR / hodina V cene prenájmu miestnosti môže byť zahrnutá prehliadka pivovaru, spojená s ochutnávkou piva.

PREHLIADKA A DEGUSTÁCIA

Moderovaná prehliadka pivovaru v trvaní 40 minút ponúka informácie o histórií pivovaru a o technologickom postupe varenia piva. Záver prehliadky je spojený s degustáciou piva 2 x 0,3 l piva ( podľa aktuálnej ponuky pivovaru – minimálne 2 druhy piva). Cena prehliadky: 4,5 ,- EUR/osoba (minimálne 10 osôb). Trvanie: približne 1,5 hodiny.

REZERVÁCIE:

0903 546 421,

PRIPRAVUJEME PRE VÁS

Do budúcna pre Vás pripravujeme viacero nových produktov, ktoré obohatia našu ponuku a potešia aj najnáročnejšieho pivára, ktorý už v letnom období ocení zaradenie tmavého 13° piva do našeho portfólia. V pláne máme aj varenie pšeničného, ražného, viedenského či bavorského špeciálu. Nebránime sa však ani moderným trendom a do ponuky vieme zaradiť aj pivá typu IPA či ALE.

KONTAKTNÉ OSOBY

Majiteľ pivovaru

Anton Iliaš: 0903 801 492

Marketingová riaditeľka

Mgr. Eva Iliašová: 0903 546 421

Technika a výroba

Juraj Iliaš: 0903 563 513